2024 / Karayolu Lojistik Sektöründen Haberler Sohbet
#13
Scania’dan, Geleceğin Teminatı Çocuklar İçin Sürdürülebilirlik Etkinliği
 
[Resim: 1715885114_rrOxxGRVyn7AtKN.jpg]


Scania, çocukların sürdürülebilirlik farkındalığının arttırılması ve gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakılması amacıyla Doğuş Otomotiv Gebze Lokasyonunda özel bir etkinlik düzenlendi. "Sürdürülebilirlik Atölyeleri" adını taşıyan etkinlikte çocuklar ve aileleri bir araya gelerek sürdürülebilirlik sistemini daha detaylı anlatmak için eğitici ve öğretici atölye çalışmaları da gerçekleşti.

Sürdürülebilirliğe olan önemini ve değerini vurgulamak amacıyla planlanan etkinlikte, Scania’nın “Tohum Topu” projesine de yer verildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nı temsilen 2 eğitmenin katkılarıyla zenginleşen etkinliğe yaklaşık 50 çocuk katıldı. Çocukların atık yönetimi, geri dönüşüm ve doğa dostu uygulamalar hakkında bilinçlenmelerini amaçlayan etkinliklerde çocuklar eğlenerek kompost üretimi ve fide ekimi, atık ürünleri geri dönüştürülerek kâse yapımı ve ebru uygulaması gibi doğa dostu aktivitelere katılma imkânı buldu. Çocuklar, bu sayede atıkların nasıl geri doğaya tekrar kazandırılacağını ve yeniden kullanılabilir ürünlere dönüştürülebileceğini öğrendiler.[Resim: 1715885116_CSMXgPNfetc9bDo.jpg]


Çocukların izlemekten keyif aldığı çizgi film karakterleri ile markalanan Aktur Lojistik firmasının Scania araçları da etkinlikte sergilendi. Araçlar hem ailelerin hem de çocukların ilgi odağı oldu. Çocuklar gerçek bir kamyonu yakından inceleme fırsatı bulurken aynı zamanda araçlar üzerine mini sohbetler yapıldı.

 
[Resim: 1715885114_MwLeSyjhqKSKPAu.jpg]


Aktur firma sahibi Şehvent Aktoğ, “Çevre bilincini artmasına yardımcı olarak çocuklara daha sağlıklı bir dünya bırakmayı hedefliyoruz. Bu yönde geliştirdiğimiz stratejiler ve yaptığımız yatırımlarla hem çevresel sürdürülebilirlik hem de çocukların eğitimine yönelik kalıcı iyileştirmelere destek sağlamak en büyük amacımız” şeklinde konuştu.

Etkinliğe, Şekerpınar Doğuş Otomotiv Scania, Scania Gebze Yetkili Satıcı ve Servisi ve Scania Tuzla Yetkili Satıcı ve Servislerinden katılım gerçekleşti.


[Resim: 1715885115_9A68ik8qDWd9JAs.jpg]
Bul
Alıntı
#14
MAN’DAN 2024 MODEL ARAÇLAR İÇİN BAHAR FIRSATI: 
MAN başlattığı “Finans Kampanyası” ile araç
sahibi olmak isteyenlere bahar fırsatı sunuyor

[Resim: 1715885313_8CVwqqxjdovIB1U.png] MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., bahar dönemi ile birlikte başlattığı “Finans Kampanyası” ile müşterilerine cazip koşullarda 2024 model MAN sahibi olma fırsatı sunuyor. Akbank ve Garanti BBVA ile ortak hayata geçirilen kampanya kapsamında, müşteriler 2,49’dan başlayan faiz oranı ve 60 ay vade imkanıyla 3.500.000 TL’ye kadar kredi kullanıp, 2024 model MAN TGX çekici ve kamyon sahibi olabiliyor. Ayrıca kampanya çerçevesinde her iki bankanın sunduğu kredi imkanının yanı sıra dileyen müşterilere, MAN TGE panelvan ve şasi tipi araçlar için Volkswagen Doğuş Finans aracılığıyla %0 faiz ve 6 ay vade seçeneğiyle 500.000 TL kadar kredi desteği sağlanıyor.


Müşterilerini “Yaşam boyu iş ortağı” olarak gören MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş., yükte, yolda ve yatırımda olduğu gibi finansmanda da “MAN Yanında” diyor. Üstün nitelikli araçları, satış sonrası hizmetleri ve finansal çözümlerde sunduğu cazip fırsatlarla işletmelerin güvenilir çözüm ortağı olan MAN, başlattığı yeni “Finans Kampanyası” ile 2024 model MAN sahibi olmak isteyenlere bahar fırsatı sunuyor.

2,49 faiz oranıyla 2024 model MAN kamyon ve çekici sahibi olma fırsatı

Baharda son model MAN sahibi olmak isteyenlere büyük kolaylık sağlayan “Finans Kampanyası” 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak. Kampanya kapsamında, Akbank ve Garanti BBVA ile müşterilere 2,49’dan başlayan faiz oranı ve 60 ay vade imkanıyla 3.500.000 TL’ye kadar kredi desteği sağlanıyor. Müşteriler, kendilerine sunulan uygun finansal seçeneklerden birini tercih ederek 2024 model TGX çekici, TGS damper ve mikser kamyonu sahibi olabiliyor.

MAN TGE için sıfır faiz ve 6 ay vadeyle 500.000 TL’ye kadar kredi desteği

Araç kredi faizlerinin arttığı bu dönemde 2024 model araç alımı için müşterilere büyük kolaylık sağlayan “Finansman Kampanyası”, MAN’ın ağır ticari araçların yanı sıra hafif ticari araç segmentindeki modeli TGE’yi de kapsıyor. Kampanya çerçevesinde, dileyen müşteriler MAN TGE panelvan ve şasi tipi araçlar için VDF (Volkswagen Doğuş Finans) aracılığıyla %0 faiz ve 6 ay vade imkanıyla 500.000 TL kadar kredi desteği alabiliyor.

Bununla birlikte müşteriler tercih etmeleri halinde 2024 model TGE için, Akbank ve Garanti BBVA üzerinden de yine 2,49’dan başlayan faiz ve 48 ay vadeyle 1.500.000 TL’ye kadar kredi kullanabiliyor.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. birbirinden cazip finans desteklerinin yanı sıra, aynı zamanda devam eden bakım paket seçenekleriyle de müşterilerine destek olmaya devam ediyor.


[Resim: 1715885315_iapF0DwPHqxTQQb.png]
Bul
Alıntı
#15
Güvenilir lider Tırsan; lojistik sektörünün öncü firmalarından Barlas Lojistik’e 30 adet Tırsan Tenteli Perdeli Intermodal Multi Ride teslim etti.⁣
Barlas Lojistik, Türkiye, Avrupa ve Türki Cumhuriyetleri arasında modern araç filosu, lojistik tesisleri ve uluslararası çözüm ortakları ile profesyonel hizmet sunmaktadır.⁣⁣
Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine, Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Barlas Lojistik Kurucu Ortağı Murat Aslan ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek katılım gösterdi. ⁣Barlas Lojistik’e başarılı nice kilometreler diliyoruz. ⁣


[Resim: 1717019380_8iacyodNQT0f4hr.jpg]
Bul
Alıntı
#16
ELEMENT LOGISTICS, 15 Yeni Tırsan Aracı ile Avrupa’da Büyüyor
Almanya, Hollanda, Belçika ve Fransa arasında müşterilerine lojistik hizmeti sunan Element Logistics, filosuna 15 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride ekledi.Element Logistics Genel Merkezinde gerçekleştirilen teslimat törenine, Element Logistics CEO’su Bilge Güzelocak, Karayolu Ülke Müdürü Yağız Hepsarıgül, Filo Müdürü Serdar Akol ve Tırsan Treyeler Satış Temsilcisi Can Acar katılım gösterdi.
Element Logistics’e başarılı nice kilometreler diliyoruz.


[Resim: 1717019437_jGYT0OxhUMauh8j.jpg]
Bul
Alıntı
#17
İmsan Group, 60 Yeni Tırsan ile Uluslararası Gücünü Arttırıyor
Mersin'in önde gelen lojistik firmalarından İmsan Group, filosuna 60 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus treyler ekleyerek araç sayısını 150'ye yükseltti!
İmsan Group'a başarılı nice kilometreler diliyoruz.


[Resim: 1717019486_fDyDkwGiQBCFVVj.jpg]
Bul
Alıntı
#18
Scania’dan Öğrencilere Kariyer Desteği
 
[Resim: 1719728676_1GJlB0rfvajkZ4I.jpg]
 

Doğuş Otomotiv Drive ekibi ve Scania marka yöneticileri Bursa Uludağ Üniversitesi'nde gerçekleştirdiği etkinlikte öğrencilere kariyer gelişimi ve sektörel endüstri konusunda bilgi ve tecrübelerini aktardı.

Doğuş Otomotiv ve Scania Yetkili Satıcı ve Servisi Koçaslan Otomotiv iş birliği ile düzenlenen etkinliğe, Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcı İnsan Kaynakları Geliştirme Yöneticisi Sinan Değirmencioğlu, Scania Pazarlama Müdürü Ömer Madazlıoğlu, Koçaslan Otomotiv Sahibi Yakup Koçaslan ile Bursa Uludağ Üniversitesi adına Otomotiv Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Gökhan Sevilgan, Bursa Uludağ Üniversitesi Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Rıdvan Arslan konuşmacı olarak katıldı. Bursa Uludağ Üniversitesi öğrencilerinin yoğun katılım gösterdiği etkinlikte, konuşmacılar kariyer gelişimi ve ağır vasıta sektörü hakkında detaylı bilgiler aktardı.
[Resim: 1719728676_ySFgpOEB9EA6Oh0.jpg]


“Gelecek planlarına ışık tuttu”

Etkinliğin “CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri ve İşe Alım Süreçleri” bölümünde bir konuşma yapan Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcı İnsan Kaynakları Geliştirme Yöneticisi Sinan Değirmencioğlu iş dünyasına adım atmaya hazırlanan öğrencilere yönelik olarak etkili CV hazırlama ve mülakat teknikleri konusunda bilgiler aktarırken, Scania Pazarlama Müdürü Ömer Madazlıoğlu,  ağır vasıta sektörü ve Doğuş Otomotiv Scania markası ile marka yapısı, sektördeki yeri ve önemi, teknolojik yenilikleri ve gelecekteki vizyonu hakkında detaylı bilgiler verdi.

 

Bursa Uludağ Üniversitesi adına ise Otomotiv Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Gökhan Sevilgan, Bursa Uludağ Üniversitesi Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojisi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Rıdvan Arslan ise öğrencilerin akademik ve profesyonel gelişimlerini desteklemek amacıyla sunulan programlar, burs ve staj imkanları, mentorluk hizmetleri gibi konuları detaylandırdı.

 

Etkinliğe ev sahipliği yapan Scania Yetkili Satıcı ve Servisi Koçaslan Otomotiv Genel Müdürü Yakup Koçaslan ise yetkili bayilerin tanıtımı ve istihdam konusundaki fırsatları aktardı.  


[Resim: 1719728676_I6lZB9ndD3gqc2C.jpg]
Bul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  2024 / Çekici ve Kamyon Teslimat Haberleri Ulaşım Platformu 33 2,362 14-06-2024, Saat: 23:01
Son Mesaj: Tuna Deveci
  2023 / Sektörden Haberler Sohbet Ulaşım Platformu 14 2,080 16-11-2023, Saat: 20:15
Son Mesaj: Furkan PINAR
  Sektörden Haberler Sohbet Ulaşım Platformu 59 14,795 15-12-2022, Saat: 20:42
Son Mesaj: Furkan PINAR
  2018 / 2020 Sektörden Haberler Sohbet Ulaşım Platformu 35 30,047 30-10-2020, Saat: 10:41
Son Mesaj: Zeynal Abidin

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi